У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Карцаг
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свалява - Карцаг:

Розклад поїздів Свалява Карцаг на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 42 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Свалява Карцаг найчастіше зупиняються на станціях Мукачево, Чоп, Захонь, Кишварда, Демечер, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.29 зі станції Свалява, в кінцевий же пункт Карцаг прибувають вони відповідно о 06.11 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Свалява Карцаг є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Свалява - Карцаг складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Свалява - Карцаг можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Свалява – Карцаг залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
749 Київ Відень 23.29
Свалява
06.11
Карцаг
6 г 42 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свалява -Карцаг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .