У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Хайдусобосло
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свалява - Хайдусобосло:

Розклад поїздів Свалява Хайдусобосло на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 16 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Свалява Хайдусобосло найчастіше зупиняються на станціях Мукачево, Чоп, Захонь, Кишварда, Демечер, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.29 зі станції Свалява, в кінцевий же пункт Хайдусобосло прибувають вони відповідно о 05.45 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Свалява Хайдусобосло є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Свалява - Хайдусобосло складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Свалява - Хайдусобосло можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Свалява – Хайдусобосло залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
749 Київ Відень 23.29
Свалява
05.45
Хайдусобосло
6 г 16 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свалява -Хайдусобосло можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Хайдусобосло

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Хайдусобосло — Свалява