У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Коростень(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свалява - Коростень(всі вокзали):

Розклад поїздів Свалява Коростень(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 55 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 19. Потяги, що курсують за напрямком Свалява Коростень(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Воловець, Дубно, Новоград-Волинський-1, Радулино, Шепетівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.13 зі станції Свалява, в кінцевий же пункт Коростень прибувають вони відповідно о 01.08 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Свалява Коростень(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Свалява - Коростень(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Свалява - Коростень(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Свалява – Коростень(всі вокзали) залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Свалява - Коростень(всі вокзали) можна від 503.02 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Ужгород Харків 13.13
Свалява
01.08
Коростень
11 г 55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свалява -Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Коростень(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Коростень(всі вокзали) — Свалява