У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Красне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свалява - Красне:

Розклад поїздів Свалява Красне на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 13 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Свалява Красне найчастіше зупиняються на станціях Воловець, Славське, Сколе, Стрий, Лавочне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.04, 13.26, 19.33 зі станції Свалява, в кінцевий же пункт Красне прибувають вони відповідно о 07.22, 18.12, 00.45 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Свалява Красне є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Свалява - Красне складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Свалява - Красне можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Свалява – Красне залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
367 Ужгород Ковель 01.04
Свалява
07.22
Красне
6 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
45 Ужгород Харків 13.26
Свалява
18.12
Красне
4 г 46 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
13 Солотвино Київ 19.33
Свалява
00.45
Красне
5 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
37
БІЛА АКАЦІЯ
Ужгород Одеса 21.25
Свалява
02.03
Красне
4 г 38 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свалява -Красне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Красне

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Красне — Свалява