У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Лубни
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свалява - Лубни:

Розклад поїздів Свалява Лубни на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 49 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Свалява Лубни найчастіше зупиняються на станціях Воловець, Славське, Стрий, Львів, Київ-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.34 зі станції Свалява, в кінцевий же пункт Лубни прибувають вони відповідно о 04.23 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Свалява Лубни є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Свалява - Лубни складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Свалява - Лубни можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Свалява – Лубни залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
17
СКОВОРОДА ЕКСПРЕС
Ужгород Харків 15.34
Свалява
04.23
Лубни
12 г 49 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свалява -Лубни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Лубни

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Лубни — Свалява