У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Н'їредьхаза
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свалява - Н'їредьхаза:

Розклад поїздів Свалява Н'їредьхаза на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Свалява Н'їредьхаза найчастіше зупиняються на станціях Мукачево, Чоп, Захонь, Кишварда, Демечер, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.29 зі станції Свалява, в кінцевий же пункт Н'їредьхаза прибувають вони відповідно о 04.56 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Свалява Н'їредьхаза є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Свалява - Н'їредьхаза складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Свалява - Н'їредьхаза можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Свалява – Н'їредьхаза залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
749 Київ Відень 23.29
Свалява
04.56
Н'їредьхаза
5 г 27 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свалява -Н'їредьхаза можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Н'їредьхаза

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Н'їредьхаза — Свалява