У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Новоград-Волинський
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свалява - Новоград-Волинський:

Розклад поїздів Свалява Новоград-Волинський на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 10 г 26 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Свалява Новоград-Волинський найчастіше зупиняються на станціях Воловець, Радивилів, Шепетівка, Славута-1, Кривин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.13 зі станції Свалява, в кінцевий же пункт Новоград-Волинський-1 прибувають вони відповідно о 23.39 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Свалява Новоград-Волинський є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Свалява - Новоград-Волинський складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Свалява - Новоград-Волинський можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Свалява – Новоград-Волинський залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Ужгород Харків 13.13
Свалява
23.39
Новоград-Волинський-1
10 г 26 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свалява -Новоград-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Новоград-Волинський

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Новоград-Волинський — Свалява