У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Подільськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свалява - Подільськ:

Розклад поїздів Свалява Подільськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 0 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Свалява Подільськ найчастіше зупиняються на станціях Воловець, Славське, Сколе, Стрий, Львів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.25 зі станції Свалява, в кінцевий же пункт Подільськ-Жм. прибувають вони відповідно о 10.25 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Свалява Подільськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Свалява - Подільськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Свалява - Подільськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Свалява – Подільськ залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
37
БІЛА АКАЦІЯ
Ужгород Одеса 21.25
Свалява
10.25
Подільськ-Жм.
13 г Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свалява -Подільськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Подільськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Подільськ — Свалява