У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Радулино
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свалява - Радулино:

Розклад поїздів Свалява Радулино на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 40 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Свалява Радулино найчастіше зупиняються на станціях Воловець, Лавочне, Славське, Сколе, Стрий, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.26 зі станції Свалява, в кінцевий же пункт Радулино прибувають вони відповідно о 23.06 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Свалява Радулино є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Свалява - Радулино складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Свалява - Радулино можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Свалява – Радулино залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Ужгород Харків 13.26
Свалява
23.06
Радулино
9 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свалява -Радулино можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Радулино

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Радулино — Свалява