У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Суми
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свалява - Суми:

Розклад поїздів Свалява Суми на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 36 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 29. Потяги, що курсують за напрямком Свалява Суми найчастіше зупиняються на станціях Воловець, Шепетівка, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.13 зі станції Свалява, в кінцевий же пункт Суми прибувають вони відповідно о 08.49 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Свалява Суми є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Свалява - Суми складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Свалява - Суми можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Свалява – Суми залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Свалява - Суми можна від 675.29 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Ужгород Харків 13.13
Свалява
08.49
Суми
19 г 36 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свалява -Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Суми

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Суми — Свалява