У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Свалява - Знам'янка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Свалява - Знам'янка:

Розклад поїздів Свалява Знам'янка на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 15 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Свалява Знам'янка найчастіше зупиняються на станціях Воловець, Славське, Стрий, Львів, Сколе, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.37, 18.23 зі станції Свалява, в кінцевий же пункт Знам'янка-Пас. прибувають вони відповідно о 07.54, 08.34 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Свалява Знам'янка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Свалява - Знам'янка складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Свалява - Знам'янка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Свалява – Знам'янка залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Свалява - Знам'янка можна від 799.95 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
39 Солотвино Запоріжжя 17.37
Свалява
07.54
Знам'янка-Пас.
14 г 17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
47 Ужгород Запоріжжя 17.37
Свалява
07.54
Знам'янка-Пас.
14 г 17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
3 Ужгород Запоріжжя 18.23
Свалява
08.34
Знам'янка-Пас.
14 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Свалява -Знам'янка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Свалява — Знам'янка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Знам'янка — Свалява