У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тячів - Воловець
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Тячів - Воловець:

Розклад поїздів Тячів Воловець на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 44 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Тячів Воловець найчастіше зупиняються на станціях Буштино, Хуст, Королеве, Виноградів-Закарпатський, Берегове, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.14 зі станції Тячів, в кінцевий же пункт Воловець прибувають вони відповідно о 22.58 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Тячів Воловець є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Тячів - Воловець складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Тячів - Воловець можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
13 Солотвино Київ 17.14
Тячів
22.58
Воловець
5 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Тячів -Воловець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Тячів — Воловець

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Воловець — Тячів