У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ужгород - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ужгород - Одеса:

Розклад поїздів Ужгород Одеса на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 28 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 19. Потяги, що курсують за напрямком Ужгород Одеса найчастіше зупиняються на станціях Мукачево, Тернопіль-Пас., Подільськ-Жм., Рудниця, Вапнярка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 19.27 зі станції Ужгород, в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 12.55 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ужгород Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ужгород - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Ужгород - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Ужгород – Одеса залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Ужгород - Одеса можна від 283.03 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
37
БІЛА АКАЦІЯ
Ужгород Одеса 19.27
Ужгород
12.55
Одеса-Головна
17 г 28 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ужгород -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ужгород — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Ужгород