У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ужгород - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ужгород - Одеса:

Розклад поїздів Ужгород Одеса на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 51 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 21. Потяги, що курсують за напрямком Ужгород Одеса найчастіше зупиняються на станціях Мукачево, Підволочиськ, Подільськ-Жм., Кодима, Рудниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.07 зі станції Ужгород, в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 13.58 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ужгород Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ужгород - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Ужгород - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
37 Ужгород Одеса 20.07
Ужгород
13.58
Одеса-Головна
17 г 51 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ужгород -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ужгород — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Ужгород