У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ужгород - Суми(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Ужгород - Суми(всі вокзали):

Розклад поїздів Ужгород Суми(всі вокзали) на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 21 г 31 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 33. Потяги, що курсують за напрямком Ужгород Суми(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Батьово, Кривин, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 11.16 зі станції Ужгород, в кінцевий же пункт Суми прибувають вони відповідно о 08.47 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ужгород Суми(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ужгород - Суми(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Ужгород - Суми(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Ужгород – Суми(всі вокзали) залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Ужгород - Суми(всі вокзали) можна від 411.64 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Ужгород Харків 11.16
Ужгород
08.47
Суми
21 г 31 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ужгород -Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ужгород — Суми(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Суми(всі вокзали) — Ужгород