З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воловець - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Воловець - Одеса:

Розклад поїздів Воловець Одеса на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 16 г 9 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Воловець Одеса найчастіше зупиняються на станціях Славське, Сколе, Стрий, Львів, Злочів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.48, 23.14 зі станції Воловець, в кінцевий же пункт Одеса-Головна, Одеса-Застава-1 прибувають вони відповідно о 09.30, 14.35 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Воловець Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Воловець - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Воловець - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
227Л Ужгород Одеса 16.48
Воловець
09.30
Одеса-Головна
16 г 42 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
107Л Ужгород Одеса 23.14
Воловець
14.51
Одеса-Головна
15 г 37 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Воловець -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воловець — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Воловець