З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воловець - Подільськ-Жм.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Воловець - Подільськ-Жм.:

Розклад поїздів Воловець Подільськ-Жм. на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 50 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Воловець Подільськ-Жм. найчастіше зупиняються на станціях Славське, Сколе, Стрий, Львів, Злочів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.48, 19.31, 23.14 зі станції Воловець, в кінцевий же пункт Подільськ-Жм. прибувають вони відповідно о 05.51, 08.23, 11.51 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Воловець Подільськ-Жм. є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Воловець - Подільськ-Жм. складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Воловець - Подільськ-Жм. можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
227Л Ужгород Одеса 16.48
Воловець
05.51
Подільськ-Жм.
13 г 3 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
025Д Ужгород Одеса 19.31
Воловець
08.23
Подільськ-Жм.
12 г 52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
107Л Ужгород Одеса 23.14
Воловець
11.51
Подільськ-Жм.
12 г 37 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Воловець -Подільськ-Жм. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воловець — Подільськ-Жм.

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Подільськ-Жм. — Воловець