У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворзель - Святошин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ворзель - Святошин:

Поточний розклад електричок Ворзель - Святошин включає 14 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 23 хв зі станції Ворзель і прибуває на станцію Святошин о 21 г 54 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6604 сполученням Тетерів - Святошин, в цьому випадку поїздка займе 0 г 41 хв. Між станціями Ворзель і Святошин цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Склозаводська(06.32), Ірпінь(06.44), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ворзель - Святошин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ворзель Святошин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ворзель - Святошин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ворзель -Святошин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ворзель — Святошин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Святошин — Ворзель