У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Захонь - Мукачево
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Захонь - Мукачево:

Розклад поїздів Захонь Мукачево на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 20 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Захонь Мукачево найчастіше зупиняються на станціях Чоп, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.10, 08.35, 12.23 зі станції Захонь, в кінцевий же пункт Мукачево прибувають вони відповідно о 08.07, 11.33, 15.30 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Захонь Мукачево є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Захонь - Мукачево складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці.
Купити квитки на поїзд Захонь - Мукачево можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
149 Відень Київ 01.10
Захонь
08.07
Мукачево
6 г 57 хв Курсує щоденно - переглянути
6284 Дебрецен Мукачево 08.35
Захонь
11.33
Мукачево
2 г 58 хв Курсує щоденно - переглянути
34 Будапешт Мукачево 12.23
Захонь
15.30
Мукачево
3 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Захонь -Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Захонь — Мукачево

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Мукачево — Захонь