У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Біла Церква
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя - Біла Церква:

Розклад поїздів Запоріжжя Біла Церква на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 36 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя Біла Церква найчастіше зупиняються на станціях Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Олександрія, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.37, 07.20, 16.20 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Біла Церква прибувають вони відповідно о 16.33, 16.25, 03.01 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Запоріжжя Біла Церква говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Запоріжжя - Біла Церква складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя - Біла Церква можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя -Біла Церква можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Біла Церква

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Біла Церква — Запоріжжя