У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Карпати
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя - Карпати:

Розклад поїздів Запоріжжя Карпати на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 20 г 46 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 13. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя Карпати найчастіше зупиняються на станціях Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.37, 07.20 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Карпати прибувають вони відповідно о 03.45 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя Карпати є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя - Карпати складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя - Карпати можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
40 Запоріжжя Ужгород 06.37
Запоріжжя-1
03.45
Карпати
21 г 8 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
40 Запоріжжя Солотвино 07.20
Запоріжжя-1
03.45
Карпати
20 г 25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя -Карпати можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Карпати

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Карпати — Запоріжжя