У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Рівне
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя - Рівне:

Розклад поїздів Запоріжжя Рівне на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 0 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 23. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя Рівне найчастіше зупиняються на станціях Синельникове-1, Біла Церква, Острог, Кривин, Славута-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.20 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Рівне прибувають вони відповідно о 09.20 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя Рівне є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя - Рівне складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя - Рівне можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Запоріжжя Ковель 16.20
Запоріжжя-1
09.20
Рівне
17 г Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя -Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Рівне

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Рівне — Запоріжжя