У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя - Солотвино-Лікарня
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя - Солотвино-Лікарня:

Розклад поїздів Запоріжжя Солотвино-Лікарня на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 25 г 16 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 24. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя Солотвино-Лікарня найчастіше зупиняються на станціях Дніпро-Головний, Карпати, Тячів, Буштино, Хуст, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 07.20 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Солотвино-Лікарня прибувають вони відповідно о 08.36 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя Солотвино-Лікарня є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя - Солотвино-Лікарня складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя - Солотвино-Лікарня можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Запоріжжя – Солотвино-Лікарня залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
40 Запоріжжя Солотвино 07.20
Запоріжжя-1
08.36
Солотвино-Лікарня
1 д 1 г 16 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя -Солотвино-Лікарня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя — Солотвино-Лікарня

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Солотвино-Лікарня — Запоріжжя