У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя-1 - Біла Церква
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя-1 - Біла Церква:

Розклад поїздів Запоріжжя-1 Біла Церква на поточний момент містить 6 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 36 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя-1 Біла Церква найчастіше зупиняються на станціях Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Олександрія, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.37, 07.20, 16.20 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Біла Церква прибувають вони відповідно о 16.33, 16.25, 03.01 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Запоріжжя-1 Біла Церква говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Запоріжжя-1 - Біла Церква складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя-1 - Біла Церква можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Запоріжжя-1 – Біла Церква залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Запоріжжя-1 - Біла Церква можна від 225.19 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя-1 -Біла Церква можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя-1 — Біла Церква

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Біла Церква — Запоріжжя-1