У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя-1 - Чуднів-Волинський
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя-1 - Чуднів-Волинський:

Розклад поїздів Запоріжжя-1 Чуднів-Волинський на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 13 г 55 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя-1 Чуднів-Волинський найчастіше зупиняються на станціях Синельникове-1, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Верхівцеве, П'ятихатки-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.20 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Чуднів-Волинський прибувають вони відповідно о 06.15 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя-1 Чуднів-Волинський є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя-1 - Чуднів-Волинський складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя-1 - Чуднів-Волинський можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Запоріжжя-1 – Чуднів-Волинський залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Запоріжжя-1 - Чуднів-Волинський можна від 314.17 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Запоріжжя Ковель 16.20
Запоріжжя-1
06.15
Чуднів-Волинський
13 г 55 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя-1 -Чуднів-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя-1 — Чуднів-Волинський

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чуднів-Волинський — Запоріжжя-1