У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя-1 - Ківерці
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Запоріжжя-1 - Ківерці:

Розклад поїздів Запоріжжя-1 Ківерці на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 19 г 23 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 24. Потяги, що курсують за напрямком Запоріжжя-1 Ківерці найчастіше зупиняються на станціях Синельникове-1, Козятин-1, Здолбунів-Пас., Острог, Кривин, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.20 зі станції Запоріжжя-1, в кінцевий же пункт Ківерці прибувають вони відповідно о 10.27 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Запоріжжя-1 Ківерці є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Запоріжжя-1 - Ківерці складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Запоріжжя-1 - Ківерці можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Запоріжжя-1 – Ківерці залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Запоріжжя-1 - Ківерці можна від 357.40 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
88 Запоріжжя Ковель 16.20
Запоріжжя-1
11.43
Ківерці
19 г 23 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Запоріжжя-1 -Ківерці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя-1 — Ківерці

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ківерці — Запоріжжя-1