У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя Вантажне - Ігрень
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Запоріжжя Вантажне - Ігрень:

Поточний розклад електричок Запоріжжя Вантажне - Ігрень включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 43 хв зі станції Запоріжжя Вантажне і прибуває на станцію Ігрень о 09 г 03 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6132-6131 сполученням Запоріжжя-1 - Дніпро-Головний, в цьому випадку поїздка займе 2 г 22 хв. Між станціями Запоріжжя Вантажне і Ігрень цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них Янцеве(18.07), Славгород-Південний(18.59), Синельникове-2(19.37), 222 Км(19.56), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Запоріжжя Вантажне - Ігрень, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Запоріжжя Вантажне Ігрень ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Запоріжжя Вантажне - Ігрень можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Запоріжжя Вантажне та Ігрень – 94.0 км. Ціна квитка на електричку Запоріжжя Вантажне Ігрень складає 41.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6533-6534* Запоріжжя Дніпро 06.43
Запоріжжя Вантажне
09.03
Ігрень
2 г 20 хв Курсує щоденно - переглянути
6132-6131 Запоріжжя Дніпро 17.56
Запоріжжя Вантажне
20.18
Ігрень
2 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Запоріжжя Вантажне -Ігрень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Запоріжжя Вантажне — Ігрень

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ігрень — Запоріжжя Вантажне