У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Дарниця
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів - Дарниця:

Розклад поїздів Здолбунів Дарниця на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 38 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів Дарниця найчастіше зупиняються на станціях Острог, Кривин, Славута-1, Шепетівка, Радулино, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.48 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Дарниця прибувають вони відповідно о 03.26 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів Дарниця є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів - Дарниця складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Здолбунів - Дарниця можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Здолбунів – Дарниця залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Ужгород Харків 20.48
Здолбунів-Пас.
03.26
Дарниця
6 г 38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів -Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Дарниця

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дарниця — Здолбунів