З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів - Харків:

Розклад поїздів Здолбунів Харків на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 39 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 26. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів Харків найчастіше зупиняються на станціях Острог, Кам'янка, Полтава-Південна, Нові Санжари, Ліщинівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.33 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 12.12 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Здолбунів - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
128Л Ковель Харків 18.33
Здолбунів-Пас.
12.12
Харків-Пас.
17 г 39 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Здолбунів