У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів - Харків:

Розклад поїздів Здолбунів Харків на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 52 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 23. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів Харків найчастіше зупиняються на станціях Острог, Ніжин, Богодухів, Кириківка, Смородине, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.48 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Харків-Пас. прибувають вони відповідно о 12.40 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів Харків є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів - Харків складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Здолбунів - Харків можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Здолбунів – Харків залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Здолбунів - Харків можна від 288.30 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Ужгород Харків 20.48
Здолбунів-Пас.
12.40
Харків-Пас.
15 г 52 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Харків

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Харків — Здолбунів