У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Одеса
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів - Одеса:

Розклад поїздів Здолбунів Одеса на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 9 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів Одеса найчастіше зупиняються на станціях Кривин, Славута-1, Шепетівка, Полонне, Бердичів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.20 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 10.29 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів Одеса є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів - Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Здолбунів - Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Ковель Одеса 22.20
Здолбунів-Пас.
10.29
Одеса-Головна
12 г 9 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Одеса

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Одеса — Здолбунів