У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Печанівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів - Печанівка:

Розклад поїздів Здолбунів Печанівка на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 8 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів Печанівка найчастіше зупиняються на станціях Острог, Кривин, Славута-1, Шепетівка, Полонне, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 22.12 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Печанівка прибувають вони відповідно о 00.20 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів Печанівка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів - Печанівка складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Здолбунів - Печанівка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Здолбунів – Печанівка залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
78 Ковель Одеса 22.12
Здолбунів-Пас.
00.20
Печанівка
2 г 8 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
88 Ковель Запоріжжя 22.12
Здолбунів-Пас.
00.20
Печанівка
2 г 8 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів -Печанівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Печанівка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Печанівка — Здолбунів