У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Ужгород(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів - Ужгород(всі вокзали):

Розклад поїздів Здолбунів Ужгород(всі вокзали) на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів Ужгород(всі вокзали) найчастіше зупиняються на станціях Львів, Стрий, Сколе, Славське, Воловець, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.56, 23.44 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Ужгород прибувають вони відповідно о 11.58, 08.38 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів Ужгород(всі вокзали) є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів - Ужгород(всі вокзали) складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, ввечері.
Купити квитки на поїзд Здолбунів - Ужгород(всі вокзали) можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
235К Київ Ужгород 02.56
Здолбунів-Пас.
11.58
Ужгород
9 г 2 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
013К Київ Солотвино 23.44
Здолбунів-Пас.
08.38
Ужгород
8 г 54 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів -Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Ужгород(всі вокзали)

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ужгород(всі вокзали) — Здолбунів