У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Ужгород
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів - Ужгород:

Розклад поїздів Здолбунів Ужгород на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 8 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 17. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів Ужгород найчастіше зупиняються на станціях Дубно, Мукачево, Карпати, Славське, Батьово, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.48, 19.00 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Ужгород прибувають вони відповідно о 15.34, 06.50 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів Ужгород є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів - Ужгород складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Здолбунів - Ужгород можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Здолбунів – Ужгород залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Здолбунів - Ужгород можна від 191.39 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Харків Ужгород 05.48
Здолбунів-Пас.
15.34
Ужгород
9 г 46 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
266 Ковель Ужгород 19.00
Здолбунів-Пас.
06.50
Ужгород
11 г 50 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
266 Луцьк Ужгород 19.00
Здолбунів-Пас.
06.50
Ужгород
11 г 50 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів -Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Ужгород

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ужгород — Здолбунів