У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів - Воловець
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів - Воловець:

Розклад поїздів Здолбунів Воловець на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 8 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів Воловець найчастіше зупиняються на станціях Дубно, Радивилів, Броди, Красне, Підзамче, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.48, 19.00 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Воловець прибувають вони відповідно о 12.34, 03.49 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів Воловець є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів - Воловець складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Здолбунів - Воловець можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Здолбунів – Воловець залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Здолбунів - Воловець можна від 182.37 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Харків Ужгород 05.48
Здолбунів-Пас.
12.34
Воловець
6 г 46 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
266 Ковель Ужгород 19.00
Здолбунів-Пас.
03.49
Воловець
8 г 49 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
266 Луцьк Ужгород 19.00
Здолбунів-Пас.
03.49
Воловець
8 г 49 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів -Воловець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів — Воловець

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Воловець — Здолбунів