У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів-Пас. - Люботин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів-Пас. - Люботин:

Розклад поїздів Здолбунів-Пас. Люботин на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 19 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 22. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів-Пас. Люботин найчастіше зупиняються на станціях Острог, Ніжин, Кириківка, Смородине, Суми, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 20.48 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Люботин прибувають вони відповідно о 12.07 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів-Пас. Люботин є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів-Пас. - Люботин складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Здолбунів-Пас. - Люботин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Здолбунів-Пас. – Люботин залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Ужгород Харків 20.48
Здолбунів-Пас.
12.07
Люботин
15 г 19 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів-Пас. -Люботин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів-Пас. — Люботин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Люботин — Здолбунів-Пас.