У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів-Пас. - Свалява
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Здолбунів-Пас. - Свалява:

Розклад поїздів Здолбунів-Пас. Свалява на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 43 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 12. Потяги, що курсують за напрямком Здолбунів-Пас. Свалява найчастіше зупиняються на станціях Дубно, Радивилів, Броди, Красне, Підзамче, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.48, 19.00 зі станції Здолбунів-Пас., в кінцевий же пункт Свалява прибувають вони відповідно о 13.17, 04.21 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Здолбунів-Пас. Свалява є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Здолбунів-Пас. - Свалява складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Здолбунів-Пас. - Свалява можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Здолбунів-Пас. – Свалява залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Здолбунів-Пас. - Свалява можна від 175.95 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
45 Харків Ужгород 05.48
Здолбунів-Пас.
13.17
Свалява
7 г 29 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
266 Луцьк Ужгород 19.00
Здолбунів-Пас.
04.21
Свалява
9 г 21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
266 Ковель Ужгород 19.00
Здолбунів-Пас.
04.21
Свалява
9 г 21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Здолбунів-Пас. -Свалява можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Здолбунів-Пас. — Свалява

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Свалява — Здолбунів-Пас.