У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка - Роздільна
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка - Роздільна:

Розклад поїздів Знам'янка Роздільна на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 7 г 53 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка Роздільна найчастіше зупиняються на станціях Кропивницький, Новоукраїнка, Помічна, Первомайськ-на-Бузі, Плетений Ташлик, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.45, 23.18 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Роздільна-1 прибувають вони відповідно о 09.49, 07.01 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка Роздільна є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка - Роздільна складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, ввечері.
Купити квитки на поїзд Знам'янка - Роздільна можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Знам'янка – Роздільна залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Купити залізничний квиток на поїзд Знам'янка - Роздільна можна від 255.52 гривень. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка -Роздільна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка — Роздільна

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Роздільна — Знам'янка