У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка - Верхівцеве
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка - Верхівцеве:

Розклад поїздів Знам'янка Верхівцеве на поточний момент містить 7 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 1. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка Верхівцеве найчастіше зупиняються на станціях Олександрія, П'ятихатки-Пас., Користівка, Рокувата, Кривий Ріг-Головний, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.37, 00.49 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Верхівцеве прибувають вони відповідно о 03.16, 03.30 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Знам'янка Верхівцеве говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Знам'янка - Верхівцеве складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці.
Купити квитки на поїзд Знам'янка - Верхівцеве можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка -Верхівцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка — Верхівцеве

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Верхівцеве — Знам'янка