У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка - Верхньодніпровськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка - Верхньодніпровськ:

Розклад поїздів Знам'янка Верхньодніпровськ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 10 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка Верхньодніпровськ найчастіше зупиняються на станціях Олександрія, П'ятихатки-Пас., Вільногірськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.32 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Верхньодніпровськ прибувають вони відповідно о 08.42 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка Верхньодніпровськ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка - Верхньодніпровськ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Знам'янка - Верхньодніпровськ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
42 Трускавець Дніпро 05.32
Знам'янка-Пас.
08.42
Верхньодніпровськ
3 г 10 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка -Верхньодніпровськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка — Верхньодніпровськ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Верхньодніпровськ — Знам'янка