У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Знам'янка - Ясіня
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Знам'янка - Ясіня:

Розклад поїздів Знам'янка Ясіня на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 47 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Знам'янка Ясіня найчастіше зупиняються на станціях Ім. Тараса Шевченка, Бердичів, Львів, Івано-Франківськ, Яремче, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.57 зі станції Знам'янка-Пас., в кінцевий же пункт Ясіня прибувають вони відповідно о 10.44 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Знам'янка Ясіня є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Знам'янка - Ясіня складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Знам'янка - Ясіня можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6 Запоріжжя Ясіня 18.57
Знам'янка-Пас.
10.44
Ясіня
15 г 47 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Знам'янка -Ясіня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Знам'янка — Ясіня

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Ясіня — Знам'янка