У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корчі - Боярка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Корчі - Боярка:

Поточний розклад електричок Корчі - Боярка включає 17 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 12 хв зі станції Корчі і прибуває на станцію Боярка о 05 г 32 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6233/6022 сполученням Миронівка - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 39 хв. Між станціями Корчі і Боярка цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Корчі - Боярка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Корчі Боярка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Корчі - Боярка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Корчі -Боярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корчі — Боярка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Боярка — Корчі