У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6002 Фастів — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Фастів - Київ номер 6002 відправляється зі станції Фастів-1 о 04.58 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 06.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6002 Фастів - Київ пролягає по таким станціям як Снітинка, Сорочий Брід, Вишняки, Півні, Білки, Мотовилівка, Корчі, Васильків-1, Глеваха, Шляхова, Малютянка, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 04.58
Снітинка 05.04 1 хв  05.05 6 хв 
Сорочий Брід 05.09 1 хв  05.10 11 хв 
Вишняки 05.12 1 хв  05.13 14 хв 
Півні 05.15 1 хв  05.16 17 хв 
Білки 05.18 1 хв  05.19 20 хв 
Мотовилівка 05.22 8 хв  05.30 24 хв 
Корчі 05.32 1 хв  05.33 34 хв 
Васильків-1 05.41 1 хв  05.42 43 хв 
Глеваха 05.49 1 хв  05.50 51 хв 
Шляхова 05.52 1 хв  05.53 54 хв 
Малютянка 05.55 1 хв  05.56 57 хв 
Боярка 06.00 1 хв  06.01 1 г  2 хв 
Тарасівка 06.04 1 хв  06.05 1 г  6 хв 
Вишневе 06.12 1 хв  06.13 1 г  14 хв 
Київ-Волинський 06.19 1 хв  06.20 1 г  21 хв 
Караваєві Дачі 06.24 1 хв  06.25 1 г  26 хв 
Київ-Пас. 06.31 1 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6002 Фастів-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031