У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6013-6205 Київ — Козятин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Київ - Козятин номер 6013-6205 відправляється зі станції Київ-Пас. о 10.17 і прибуває на станцію Козятин-1 о 13.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6013-6205 Київ - Козятин пролягає по таким станціям як Вишневе, Малютянка, 888 Км, Мотовилівка, Вишняки, Фастів-1, Чернявка, Харліївка, Чорнорудка, Сестринівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Київ-Пас. – Козятин-1 складає 50.00 гривень. Відстань між станціями – 154.6 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

В зв’язку з проведенням ремонтних робіт на дільниці Фастів-Козятин е/п № 6205 буде курсувати зміненим розкладом: - 16, 20, 22, 24, 28 травня Фастів-1 11.53 Триліси 12.06-12.07 Кожанка 12.14-12.15 Чернявка 12.22-12.23 Саверці 12.28-12.29 Попільня 12.35- 12.36 Харліївка 12.43-12.44 Брівки 12.53-12.54 Вчорайше 13.02-13.03 Чорнорудка 13.10-13.11 Білоcілля 13.15-13.16 Вернигородок 13.20- 13.21 Сестринівка 13.35-13.46 Козятин-1 14.03; - в добу 18, 25 травня Фастів-1 11.53 Триліси 12.06-12.07 Кожанка 12.14-12.15 Чернявка 12.22-12.23 Саверці 12.28-12.29 Попільня 12.35- 12.36 Харліївка 12.43-12.44 Брівки 12.53-12.54 Вчорайше 13.02-13.03 Чорнорудка 13.18-13.19 Білоcілля 13.23-13.24 Вернигородок 13.28- 13.29 Сестринівка 13.41-13.42 Козятин-1 13.53. У зв’язку з призначенням додаткового швидкого поїзда на дві доби 24.05.2024, 25.05.2024 вносяться зміни в розклад руху наступного приміського поїзда: п нр 6013 Київ – Козятин відправлення Київ-Пас.(прим.) 10.12 Караваєві Дачі 10.19/20 Київ-Волинський 10.24/25 Вишневе 10.30/31 Тарасівка 10.37/38 Боярка 10.42/43 Малютинка 10.46/46,5 Шляхова 10.49/49,5 Глеваха 10.52/53 Данилівка 10.56/56,5 Васильків-І 11.00/01 Корчі 11.07/07,5 Мотовилівка 11.11/12 Білки 11.15/15,5 Півні 11.18,5/19 Вишняки 11.22/22,5 Сорочий Брід 11.26/27 Снітинка 11.30/30,5 Фастів-І 11.38. В зв'язку з проведенням ремонтних робіт по станції Брівки в період з 26 травня по 04 червня 2024 року е/п № 6205 відміняється на дільниці Фастів - Козятин

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 10.17
Караваєві Дачі 10.24 1 хв  10.25 7 хв 
Київ-Волинський 10.29 1 хв  10.30 12 хв 
Вишневе 10.35 1 хв  10.36 18 хв 
Тарасівка 10.42 1 хв  10.43 25 хв 
Боярка 10.47 1 хв  10.48 30 хв 
Малютянка 10.50 1 хв  10.51 33 хв 
Шляхова 10.53 1 хв  10.54 36 хв 
Глеваха 10.57 1 хв  10.58 40 хв 
888 Км 11.00 1 хв  11.01 43 хв 
Васильків-1 11.05 1 хв  11.06 48 хв 
Корчі 11.11 1 хв  11.12 54 хв 
Мотовилівка 11.16 1 хв  11.17 59 хв 
Білки 11.19 1 хв  11.20 1 г  2 хв 
Півні 11.23 1 хв  11.24 1 г  6 хв 
Вишняки 11.26 1 хв  11.27 1 г  9 хв 
Сорочий Брід 11.31 1 хв  11.32 1 г  14 хв 
Снітинка 11.34 1 хв  11.35 1 г  17 хв 
Фастів-1 11.43 10 хв  11.53 1 г  26 хв 
Триліси 12.06 1 хв  12.07 1 г  49 хв 
Кожанка 12.14 1 хв  12.15 1 г  57 хв 
Чернявка 12.22 1 хв  12.23 2 г  5 хв 
Саверці 12.28 1 хв  12.29 2 г  11 хв 
Попільня 12.35 1 хв  12.36 2 г  18 хв 
Харліївка 12.43 1 хв  12.44 2 г  26 хв 
Брівки 12.53 1 хв  12.54 2 г  36 хв 
Вчорайше 13.02 1 хв  13.03 2 г  45 хв 
Чорнорудка 13.10 1 хв  13.11 2 г  53 хв 
Білосілля 13.15 1 хв  13.16 2 г  58 хв 
Вернигородок 13.20 1 хв  13.21 3 г  3 хв 
Сестринівка 13.27 1 хв  13.28 3 г  10 хв 
Козятин-1 13.39 3 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6013-6205 Київ-Пас. — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930