У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6013-6209 Київ — Козятин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Київ - Козятин номер 6013-6209 відправляється зі станції Київ-Пас. о 12.29 і прибуває на станцію Козятин-1 о 15.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6013-6209 Київ - Козятин пролягає по таким станціям як Вишневе, Малютянка, 888 Км, Мотовилівка, Вишняки, Фастів-1, Чернявка, Харліївка, Чорнорудка, Сестринівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 12.29
Караваєві Дачі 12.36 1 хв  12.37 7 хв 
Київ-Волинський 12.41 1 хв  12.42 12 хв 
Вишневе 12.48 1 хв  12.49 19 хв 
Тарасівка 12.54 1 хв  12.55 25 хв 
Боярка 12.59 1 хв  13.00 30 хв 
Малютянка 13.02 1 хв  13.03 33 хв 
Шляхова 13.05 1 хв  13.06 36 хв 
Глеваха 13.08 1 хв  13.09 39 хв 
888 Км 13.11 1 хв  13.12 42 хв 
Васильків-1 13.15 1 хв  13.16 46 хв 
Корчі 13.21 1 хв  13.22 52 хв 
Мотовилівка 13.27 1 хв  13.28 58 хв 
Білки 13.31 1 хв  13.32 1 г  2 хв 
Півні 13.34 1 хв  13.35 1 г  5 хв 
Вишняки 13.37 1 хв  13.38 1 г  8 хв 
Сорочий Брід 13.41 1 хв  13.42 1 г  12 хв 
Снітинка 13.44 1 хв  13.45 1 г  15 хв 
Фастів-1 13.52 10 хв  14.02 1 г  23 хв 
Триліси 14.13 1 хв  14.14 1 г  44 хв 
Кожанка 14.21 1 хв  14.22 1 г  52 хв 
Чернявка 14.29 1 хв  14.30 2 г 
Саверці 14.35 1 хв  14.36 2 г  6 хв 
Попільня 14.42 1 хв  14.43 2 г  13 хв 
Харліївка 14.50 1 хв  14.51 2 г  21 хв 
Брівки 15.00 1 хв  15.01 2 г  31 хв 
Вчорайше 15.09 1 хв  15.10 2 г  40 хв 
Чорнорудка 15.17 1 хв  15.18 2 г  48 хв 
Білосілля 15.22 1 хв  15.23 2 г  53 хв 
Вернигородок 15.27 1 хв  15.28 2 г  58 хв 
Сестринівка 15.34 1 хв  15.35 3 г  5 хв 
Козятин-1 15.46 3 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6013-6209 Київ-Пас. — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031