У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6013-6215 Київ-Пас. — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6013-6215 сполученням Київ-Пас. - Козятин-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 12.26 і прибуває на станцію Козятин-1 о 15.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Вишневе, Малютянка, 888 Км, Мотовилівка, Вишняки, Фастів-1, Чернявка, Харліївка, Чорнорудка, Сестринівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 12.26
Караваєві Дачі 12.33 1 хв  12.34 7 хв 
Київ-Волинський 12.38 1 хв  12.39 12 хв 
Вишневе 12.45 1 хв  12.46 19 хв 
Тарасівка 12.51 1 хв  12.52 25 хв 
Боярка 12.56 1 хв  12.57 30 хв 
Малютянка 13.00 1 хв  13.01 34 хв 
Шляхова 13.03 1 хв  13.04 37 хв 
Глеваха 13.06 1 хв  13.07 40 хв 
888 Км 13.09 1 хв  13.09 43 хв 
Васильків-1 13.12 1 хв  13.13 46 хв 
Корчі 13.19 1 хв  13.20 53 хв 
Мотовилівка 13.24 1 хв  13.25 58 хв 
Білки 13.28 1 хв  13.29 1 г  2 хв 
Півні 13.32 1 хв  13.33 1 г  6 хв 
Вишняки 13.35 1 хв  13.36 1 г  9 хв 
Сорочий Брід 13.38 1 хв  13.39 1 г  12 хв 
Снітинка 13.42 1 хв  13.43 1 г  16 хв 
Фастів-1 13.49 3 хв  13.52 1 г  23 хв 
Триліси 14.02 1 хв  14.03 1 г  36 хв 
Кожанка 14.10 1 хв  14.11 1 г  44 хв 
Чернявка 14.18 1 хв  14.19 1 г  52 хв 
Саверці 14.24 1 хв  14.25 1 г  58 хв 
Попільня 14.31 1 хв  14.32 2 г  5 хв 
Харліївка 14.39 1 хв  14.40 2 г  13 хв 
Брівки 14.49 1 хв  14.50 2 г  23 хв 
Вчорайше 14.57 1 хв  14.58 2 г  31 хв 
Чорнорудка 15.06 12 хв  15.18 2 г  40 хв 
Білосілля 15.23 1 хв  15.24 2 г  57 хв 
Вернигородок 15.28 1 хв  15.29 3 г  2 хв 
Сестринівка 15.35 1 хв  15.36 3 г  9 хв 
Козятин-1 15.47 3 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6013-6215 Київ-Пас. — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031