У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6022 Фастів — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Фастів - Київ номер 6022 відправляється зі станції Фастів-1 о 16.08 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 17.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6022 Фастів - Київ пролягає по таким станціям як Снітинка, Сорочий Брід, Вишняки, Півні, Білки, Мотовилівка, Корчі, Васильків-1, 888 Км, Глеваха, Шляхова, Малютянка, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Фастів-1 – Київ-Пас. складає 25.00 гривень. Відстань між станціями – 61.1 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 16.08
Снітинка 16.15 1 хв  16.16 7 хв 
Сорочий Брід 16.19 1 хв  16.20 11 хв 
Вишняки 16.22 1 хв  16.23 14 хв 
Півні 16.26 1 хв  16.27 18 хв 
Білки 16.29 1 хв  16.30 21 хв 
Мотовилівка 16.34 9 хв  16.43 26 хв 
Корчі 16.46 1 хв  16.47 38 хв 
Васильків-1 16.53 1 хв  16.54 45 хв 
888 Км 16.57 1 хв  16.58 49 хв 
Глеваха 17.01 1 хв  17.02 53 хв 
Шляхова 17.04 1 хв  17.05 56 хв 
Малютянка 17.07 1 хв  17.08 59 хв 
Боярка 17.11 1 хв  17.12 1 г  3 хв 
Тарасівка 17.15 1 хв  17.16 1 г  7 хв 
Вишневе 17.22 1 хв  17.23 1 г  14 хв 
Київ-Волинський 17.31 1 хв  17.32 1 г  23 хв 
Караваєві Дачі 17.36 1 хв  17.37 1 г  28 хв 
Київ-Пас. 17.42 1 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6022 Фастів-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930