У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6022 Фастів — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Фастів - Київ номер 6022 відправляється зі станції Фастів-1 о 17.16 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 18.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6022 Фастів - Київ пролягає по таким станціям як Снітинка, Сорочий Брід, Вишняки, Півні, Білки, Мотовилівка, Корчі, Васильків-1, 888 Км, Глеваха, Шляхова, Малютянка, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 17.16
Снітинка 17.21 1 хв  17.22 5 хв 
Сорочий Брід 17.26 1 хв  17.27 10 хв 
Вишняки 17.29 1 хв  17.30 13 хв 
Півні 17.32 1 хв  17.33 16 хв 
Білки 17.35 1 хв  17.36 19 хв 
Мотовилівка 17.40 1 хв  17.41 24 хв 
Корчі 17.44 1 хв  17.45 28 хв 
Васильків-1 17.51 1 хв  17.52 35 хв 
888 Км 17.55 1 хв  17.56 39 хв 
Глеваха 17.58 1 хв  17.59 42 хв 
Шляхова 18.01 1 хв  18.02 45 хв 
Малютянка 18.04 1 хв  18.05 48 хв 
Боярка 18.09 1 хв  18.10 53 хв 
Тарасівка 18.13 1 хв  18.14 57 хв 
Вишневе 18.19 1 хв  18.20 1 г  3 хв 
Київ-Волинський 18.26 1 хв  18.27 1 г  10 хв 
Караваєві Дачі 18.31 1 хв  18.32 1 г  15 хв 
Київ-Пас. 18.38 1 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6022 Фастів-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728