У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6027-6213 Київ-Пас. — Козятин-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6027-6213 сполученням Київ-Пас. - Козятин-1 відправляється зі станції Київ-Пас. о 18.20 і прибуває на станцію Козятин-1 о 22.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 1 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Вишневе, Малютянка, 888 Км, Мотовилівка, Вишняки, Фастів-1, Чернявка, Харліївка, Чорнорудка, Сестринівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 18.20
Караваєві Дачі 18.26 1 хв  18.27 6 хв 
Київ-Волинський 18.31 1 хв  18.32 11 хв 
Вишневе 18.38 1 хв  18.39 18 хв 
Тарасівка 18.45 1 хв  18.46 25 хв 
Боярка 18.51 9 хв  19.00 31 хв 
Малютянка 19.04 1 хв  19.05 44 хв 
Шляхова 19.07 1 хв  19.08 47 хв 
Глеваха 19.10 1 хв  19.11 50 хв 
888 Км 19.13 1 хв  19.14 53 хв 
Васильків-1 19.17 1 хв  19.18 57 хв 
Корчі 19.24 1 хв  19.25 1 г  4 хв 
Мотовилівка 19.29 1 хв  19.30 1 г  9 хв 
Білки 19.33 1 хв  19.34 1 г  13 хв 
Півні 19.37 1 хв  19.37 1 г  17 хв 
Вишняки 19.40 1 хв  19.40 1 г  20 хв 
Сорочий Брід 19.43 1 хв  19.44 1 г  23 хв 
Снітинка 19.47 1 хв  19.48 1 г  27 хв 
Фастів-1 19.54 24 хв  20.18 1 г  34 хв 
Триліси 20.30 1 хв  20.31 2 г  10 хв 
Кожанка 20.38 1 хв  20.39 2 г  18 хв 
Чернявка 20.46 1 хв  20.47 2 г  26 хв 
Саверці 20.52 1 хв  20.53 2 г  32 хв 
Попільня 20.59 1 хв  21.00 2 г  39 хв 
Харліївка 21.07 1 хв  21.08 2 г  47 хв 
Брівки 21.17 1 хв  21.18 2 г  57 хв 
Вчорайше 21.25 1 хв  21.26 3 г  5 хв 
Чорнорудка 21.33 1 хв  21.34 3 г  13 хв 
Білосілля 21.38 1 хв  21.39 3 г  18 хв 
Вернигородок 21.43 1 хв  21.44 3 г  23 хв 
Сестринівка 21.50 1 хв  21.51 3 г  30 хв 
Козятин-1 22.02 3 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6027-6213 Київ-Пас. — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31