У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6030 Фастів — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Фастів - Київ номер 6030 відправляється зі станції Фастів-1 о 20.23 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 22.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6030 Фастів - Київ пролягає по таким станціям як Снітинка, Сорочий Брід, Вишняки, Півні, Білки, Мотовилівка, Корчі, Васильків-1, 888 Км, Глеваха, Шляхова, Малютянка, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Фастів-1 – Київ-Пас. складає 25.00 гривень. Відстань між станціями – 61.1 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

У зв’язку з призначенням швидкого поїзда нр 191/192 сполученням Київ – Львів – Київ , 21.07.2024, 28.07.2024 вносяться зміни в розклад руху: п нр 6030 Фастів – Київ Фастів-1 20.17 Снітинка 20.24,5/25 Сорочий Брід 20.28/29 Вишняки 20.32/32,5 Півні 20.35,5/36 Білки 20.39/39,5 Мотовилівка 20.43/50, далі діючим розкладом В зв`язку з призначенням швидкого поїзда нр 191/192 сполученням Київ – Львів – Київ змінюється маршрут прямування та вносяться зміни в розклад руху наступного приміського поїзда: п нр 6214/6030 Козятин - Фастів (замість Фастів – Київ) на три доби 06.07.2024, 07.07.2024, 14.07.2024 відправлення з ст. Козятин 17.46 далі згідно діючого графіка до ст.Фастів-1 20.17 Снітинка 20.24,5/25 Сорочий Брід 20.28/29 Вишняки 20.32/32,5 Півні 20.35,5/36 Білки 20.39/39,5 Мотовилівка 20.43/50, далі діючим розкладом

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 20.23
Снітинка 20.30 1 хв  20.31 7 хв 
Сорочий Брід 20.34 1 хв  20.35 11 хв 
Вишняки 20.37 1 хв  20.38 14 хв 
Півні 20.41 1 хв  20.42 18 хв 
Білки 20.44 1 хв  20.45 21 хв 
Мотовилівка 20.49 1 хв  20.50 26 хв 
Корчі 20.53 1 хв  20.54 30 хв 
Васильків-1 21.00 1 хв  21.01 37 хв 
888 Км 21.04 1 хв  21.05 41 хв 
Глеваха 21.08 1 хв  21.09 45 хв 
Шляхова 21.11 1 хв  21.12 48 хв 
Малютянка 21.14 1 хв  21.15 51 хв 
Боярка 21.18 1 хв  21.19 55 хв 
Тарасівка 21.22 1 хв  21.23 59 хв 
Вишневе 21.29 5 хв  21.34 1 г  6 хв 
Київ-Волинський 21.42 8 хв  21.50 1 г  19 хв 
Караваєві Дачі 21.54 1 хв  21.55 1 г  31 хв 
Київ-Пас. 22.02 1 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6030 Фастів-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031