У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6030 Фастів — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Фастів - Київ номер 6030 відправляється зі станції Фастів-1 о 18.57 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 20.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6030 Фастів - Київ пролягає по таким станціям як Снітинка, Сорочий Брід, Вишняки, Півні, Білки, Мотовилівка, Корчі, Васильків-1, 888 Км, Глеваха, Шляхова, Малютянка, Боярка, Тарасівка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 18.57
Снітинка 19.02 1 хв  19.03 5 хв 
Сорочий Брід 19.07 1 хв  19.08 10 хв 
Вишняки 19.10 1 хв  19.11 13 хв 
Півні 19.13 1 хв  19.14 16 хв 
Білки 19.16 1 хв  19.17 19 хв 
Мотовилівка 19.21 1 хв  19.22 24 хв 
Корчі 19.25 1 хв  19.26 28 хв 
Васильків-1 19.32 1 хв  19.33 35 хв 
888 Км 19.35 1 хв  19.36 38 хв 
Глеваха 19.40 1 хв  19.41 43 хв 
Шляхова 19.43 1 хв  19.44 46 хв 
Малютянка 19.46 1 хв  19.47 49 хв 
Боярка 19.50 1 хв  19.51 53 хв 
Тарасівка 19.54 1 хв  19.55 57 хв 
Вишневе 20.00 1 хв  20.01 1 г  3 хв 
Київ-Волинський 20.10 1 хв  20.11 1 г  13 хв 
Караваєві Дачі 20.16 1 хв  20.17 1 г  19 хв 
Київ-Пас. 20.23 1 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6030 Фастів-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930