У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6204-6018 Козятин-1 — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6204-6018 сполученням Козятин-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Козятин-1 о 05.19 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.01 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 58 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Білосілля, Брівки, Саверці, Триліси, Сорочий Брід, Білки, Васильків-1, Малютянка, Вишневе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 05.19
Сестринівка 05.31 1 хв  05.32 12 хв 
Вернигородок 05.37 1 хв  05.38 18 хв 
Білосілля 05.42 1 хв  05.43 23 хв 
Чорнорудка 05.47 1 хв  05.48 28 хв 
Вчорайше 05.56 1 хв  05.57 37 хв 
Брівки 06.05 21 хв  06.26 46 хв 
Харліївка 06.37 1 хв  06.38 1 г  18 хв 
Попільня 06.46 1 хв  06.47 1 г  27 хв 
Саверці 06.53 1 хв  06.54 1 г  34 хв 
Чернявка 06.59 1 хв  07.00 1 г  40 хв 
Кожанка 07.07 1 хв  07.08 1 г  48 хв 
Триліси 07.15 1 хв  07.16 1 г  56 хв 
Фастів-1 07.29 10 хв  07.39 2 г  10 хв 
Снітинка 07.44 1 хв  07.45 2 г  25 хв 
Сорочий Брід 07.49 1 хв  07.50 2 г  30 хв 
Вишняки 07.53 1 хв  07.53 2 г  34 хв 
Півні 07.56 1 хв  07.57 2 г  37 хв 
Білки 07.59 1 хв  08.00 2 г  40 хв 
Мотовилівка 08.03 1 хв  08.04 2 г  44 хв 
Корчі 08.08 1 хв  08.08 2 г  49 хв 
Васильків-1 08.14 1 хв  08.15 2 г  55 хв 
Глеваха 08.20 1 хв  08.21 3 г  1 хв 
Шляхова 08.24 1 хв  08.24 3 г  5 хв 
Малютянка 08.27 1 хв  08.27 3 г  8 хв 
Боярка 08.31 1 хв  08.32 3 г  12 хв 
Тарасівка 08.36 1 хв  08.37 3 г  17 хв 
Вишневе 08.42 1 хв  08.43 3 г  23 хв 
Київ-Волинський 08.49 1 хв  08.50 3 г  30 хв 
Караваєві Дачі 08.54 1 хв  08.55 3 г  35 хв 
Київ-Пас. 09.01 3 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6204-6018 Козятин-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031