У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6204-6010 Козятин — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Козятин - Київ номер 6204-6010 відправляється зі станції Козятин-1 о 05.20 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 29 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 44 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6204-6010 Козятин - Київ пролягає по таким станціям як Білосілля, Брівки, Саверці, Триліси, Сорочий Брід, Білки, Васильків-1, Малютянка, Вишневе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 05.20
Сестринівка 05.31 1 хв  05.32 11 хв 
Вернигородок 05.37 1 хв  05.38 17 хв 
Білосілля 05.42 1 хв  05.43 22 хв 
Чорнорудка 05.47 1 хв  05.48 27 хв 
Вчорайше 05.55 1 хв  05.56 35 хв 
Брівки 06.03 1 хв  06.04 43 хв 
Харліївка 06.13 1 хв  06.14 53 хв 
Попільня 06.23 1 хв  06.24 1 г  3 хв 
Саверці 06.30 1 хв  06.31 1 г  10 хв 
Чернявка 06.36 1 хв  06.37 1 г  16 хв 
Кожанка 06.44 1 хв  06.45 1 г  24 хв 
Триліси 06.52 1 хв  06.53 1 г  32 хв 
Фастів-1 07.04 2 хв  07.06 1 г  44 хв 
Снітинка 07.12 1 хв  07.13 1 г  52 хв 
Сорочий Брід 07.17 1 хв  07.18 1 г  57 хв 
Вишняки 07.20 1 хв  07.21 2 г 
Півні 07.23 1 хв  07.24 2 г  3 хв 
Білки 07.26 1 хв  07.27 2 г  6 хв 
Мотовилівка 07.31 15 хв  07.46 2 г  11 хв 
Корчі 07.48 1 хв  07.49 2 г  28 хв 
Васильків-1 07.57 1 хв  07.58 2 г  37 хв 
Глеваха 08.04 1 хв  08.05 2 г  44 хв 
Шляхова 08.06 1 хв  08.07 2 г  46 хв 
Малютянка 08.09 1 хв  08.10 2 г  49 хв 
Боярка 08.14 1 хв  08.15 2 г  54 хв 
Тарасівка 08.18 1 хв  08.19 2 г  58 хв 
Вишневе 08.26 1 хв  08.27 3 г  6 хв 
Київ-Волинський 08.33 1 хв  08.34 3 г  13 хв 
Караваєві Дачі 08.38 1 хв  08.39 3 г  18 хв 
Київ-Пас. 08.45 3 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6204-6010 Козятин-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031