У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6208-6026 Козятин-1 — Київ-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6208-6026 сполученням Козятин-1 - Київ-Пас. відправляється зі станції Козятин-1 о 12.04 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 15.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Білосілля, Брівки, Саверці, Триліси, Сорочий Брід, Білки, Васильків-1, Шляхова, Тарасівка, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 12.04
Сестринівка 12.15 1 хв  12.16 11 хв 
Вернигородок 12.21 1 хв  12.22 17 хв 
Білосілля 12.26 1 хв  12.27 22 хв 
Чорнорудка 12.31 1 хв  12.32 27 хв 
Вчорайше 12.40 1 хв  12.41 36 хв 
Брівки 12.48 1 хв  12.49 44 хв 
Харліївка 12.59 1 хв  13.00 55 хв 
Попільня 13.08 1 хв  13.09 1 г  4 хв 
Саверці 13.15 1 хв  13.16 1 г  11 хв 
Чернявка 13.21 1 хв  13.22 1 г  17 хв 
Кожанка 13.29 1 хв  13.30 1 г  25 хв 
Триліси 13.37 1 хв  13.38 1 г  33 хв 
Фастів-1 13.51 17 хв  14.08 1 г  47 хв 
Снітинка 14.14 1 хв  14.15 2 г  10 хв 
Сорочий Брід 14.18 1 хв  14.19 2 г  14 хв 
Вишняки 14.21 1 хв  14.22 2 г  17 хв 
Півні 14.24 1 хв  14.25 2 г  20 хв 
Білки 14.27 1 хв  14.28 2 г  23 хв 
Мотовилівка 14.32 1 хв  14.33 2 г  28 хв 
Корчі 14.36 1 хв  14.37 2 г  32 хв 
Васильків-1 14.44 1 хв  14.45 2 г  40 хв 
888 Км 14.47 1 хв  14.48 2 г  43 хв 
Глеваха 14.51 1 хв  14.52 2 г  47 хв 
Шляхова 14.54 1 хв  14.55 2 г  50 хв 
Малютянка 14.57 1 хв  14.58 2 г  53 хв 
Боярка 14.58 1 хв  14.59 2 г  54 хв 
Тарасівка 15.06 1 хв  15.07 3 г  2 хв 
Вишневе 15.08 1 хв  15.09 3 г  4 хв 
Київ-Волинський 15.19 1 хв  15.20 3 г  15 хв 
Караваєві Дачі 15.24 1 хв  15.25 3 г  20 хв 
Київ-Пас. 15.31 3 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6208-6026 Козятин-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031