У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6208-6018 Козятин — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Козятин - Київ номер 6208-6018 відправляється зі станції Козятин-1 о 11.55 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 15.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6208-6018 Козятин - Київ пролягає по таким станціям як Білосілля, Брівки, Саверці, Триліси, Сорочий Брід, Білки, Васильків-1, Шляхова, Тарасівка, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 11.55
Сестринівка 12.06 1 хв  12.07 11 хв 
Вернигородок 12.12 1 хв  12.13 17 хв 
Білосілля 12.17 1 хв  12.18 22 хв 
Чорнорудка 12.22 1 хв  12.23 27 хв 
Вчорайше 12.30 1 хв  12.31 35 хв 
Брівки 12.38 1 хв  12.39 43 хв 
Харліївка 12.48 1 хв  12.49 53 хв 
Попільня 12.58 1 хв  12.59 1 г  3 хв 
Саверці 13.05 1 хв  13.06 1 г  10 хв 
Чернявка 13.11 1 хв  13.12 1 г  16 хв 
Кожанка 13.19 1 хв  13.20 1 г  24 хв 
Триліси 13.27 1 хв  13.28 1 г  32 хв 
Фастів-1 13.39 19 хв  13.58 1 г  44 хв 
Снітинка 14.04 1 хв  14.05 2 г  9 хв 
Сорочий Брід 14.08 1 хв  14.09 2 г  13 хв 
Вишняки 14.11 1 хв  14.12 2 г  16 хв 
Півні 14.14 1 хв  14.15 2 г  19 хв 
Білки 14.17 1 хв  14.18 2 г  22 хв 
Мотовилівка 14.22 1 хв  14.23 2 г  27 хв 
Корчі 14.26 1 хв  14.27 2 г  31 хв 
Васильків-1 14.34 1 хв  14.35 2 г  39 хв 
888 Км 14.37 1 хв  14.38 2 г  42 хв 
Глеваха 14.41 1 хв  14.42 2 г  46 хв 
Шляхова 14.44 1 хв  14.45 2 г  49 хв 
Малютянка 14.47 1 хв  14.48 2 г  52 хв 
Боярка 14.52 1 хв  14.53 2 г  57 хв 
Тарасівка 14.56 1 хв  14.57 3 г  1 хв 
Вишневе 15.02 1 хв  15.03 3 г  7 хв 
Київ-Волинський 15.09 1 хв  15.10 3 г  14 хв 
Караваєві Дачі 15.14 1 хв  15.15 3 г  19 хв 
Київ-Пас. 15.21 3 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6208-6018 Козятин-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031