У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6208-6018 Козятин — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Козятин - Київ номер 6208-6018 відправляється зі станції Козятин-1 о 10.08 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 13.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 55 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6208-6018 Козятин - Київ пролягає по таким станціям як Брівки, Кожанка, Снітинка, Вишняки, Білки, Корчі, 888 Км, Шляхова, Боярка, Вишневе, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Козятин-1 – Київ-Пас. складає 50.00 гривень. Відстань між станціями – 150.8 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 10.08
Чорнорудка 10.31 1 хв  10.32 23 хв 
Брівки 10.46 1 хв  10.47 38 хв 
Попільня 11.03 1 хв  11.04 55 хв 
Кожанка 11.21 1 хв  11.22 1 г  13 хв 
Фастів-1 11.39 34 хв  12.13 1 г  31 хв 
Снітинка 12.20 1 хв  12.21 2 г  12 хв 
Сорочий Брід 12.24 1 хв  12.25 2 г  16 хв 
Вишняки 12.27 1 хв  12.28 2 г  19 хв 
Півні 12.31 1 хв  12.32 2 г  23 хв 
Білки 12.34 1 хв  12.35 2 г  26 хв 
Мотовилівка 12.39 1 хв  12.40 2 г  31 хв 
Корчі 12.43 1 хв  12.44 2 г  35 хв 
Васильків-1 12.50 1 хв  12.51 2 г  42 хв 
888 Км 12.54 1 хв  12.55 2 г  46 хв 
Глеваха 12.58 1 хв  12.59 2 г  50 хв 
Шляхова 13.01 1 хв  13.02 2 г  53 хв 
Малютянка 13.04 1 хв  13.05 2 г  56 хв 
Боярка 13.08 1 хв  13.09 3 г 
Тарасівка 13.12 1 хв  13.13 3 г  4 хв 
Вишневе 13.19 1 хв  13.20 3 г  11 хв 
Київ-Волинський 13.25 1 хв  13.26 3 г  17 хв 
Караваєві Дачі 13.29 1 хв  13.30 3 г  21 хв 
Київ-Пас. 13.36 3 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6208-6018 Козятин-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031