У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6208-6026 Козятин — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Козятин - Київ номер 6208-6026 відправляється зі станції Козятин-1 о 12.03 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 15.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Білосілля, Брівки, Саверці, Триліси, Сорочий Брід, Білки, Васильків-1, Шляхова, Тарасівка, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 12.03
Сестринівка 12.15 1 хв  12.16 12 хв 
Вернигородок 12.21 1 хв  12.22 18 хв 
Білосілля 12.26 1 хв  12.27 23 хв 
Чорнорудка 12.31 1 хв  12.32 28 хв 
Вчорайше 12.40 1 хв  12.41 37 хв 
Брівки 12.48 1 хв  12.49 45 хв 
Харліївка 12.59 1 хв  13.00 56 хв 
Попільня 13.08 1 хв  13.09 1 г  5 хв 
Саверці 13.15 1 хв  13.16 1 г  12 хв 
Чернявка 13.21 1 хв  13.22 1 г  18 хв 
Кожанка 13.29 1 хв  13.30 1 г  26 хв 
Триліси 13.37 1 хв  13.38 1 г  34 хв 
Фастів-1 13.51 10 хв  14.01 1 г  48 хв 
Снітинка 14.07 1 хв  14.08 2 г  4 хв 
Сорочий Брід 14.11 1 хв  14.12 2 г  8 хв 
Вишняки 14.14 1 хв  14.15 2 г  11 хв 
Півні 14.17 1 хв  14.18 2 г  14 хв 
Білки 14.20 1 хв  14.21 2 г  17 хв 
Мотовилівка 14.25 1 хв  14.26 2 г  22 хв 
Корчі 14.29 1 хв  14.30 2 г  26 хв 
Васильків-1 14.37 1 хв  14.38 2 г  34 хв 
888 Км 14.40 1 хв  14.41 2 г  37 хв 
Глеваха 14.44 1 хв  14.45 2 г  41 хв 
Шляхова 14.47 1 хв  14.48 2 г  44 хв 
Малютянка 14.50 1 хв  14.51 2 г  47 хв 
Боярка 14.55 1 хв  14.56 2 г  52 хв 
Тарасівка 14.59 1 хв  15.00 2 г  56 хв 
Вишневе 15.05 1 хв  15.06 3 г  2 хв 
Київ-Волинський 15.12 1 хв  15.13 3 г  9 хв 
Караваєві Дачі 15.17 1 хв  15.18 3 г  14 хв 
Київ-Пас. 15.24 3 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6208-6026 Козятин-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31