У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6404 Букине — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Букине - Харків номер 6404 відправляється зі станції Букине о 16.19 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 20.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6404 Букине - Харків пролягає по таким станціям як Пимонівка, Циганська, Бабариківська, Братське Озеро, Шебелинка, Слобожанська, Геніївка, Звидки, Передвузлова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

 Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

З 08 квітня 2024 до відміни п.6404 Букине - Харків-Пасажирський відмінено. 17,18 квітня 2024 п.6404 на дільниці Букине - Ізюм відмінено. 22 квітня 2024 п.6404 Букине – Харків-Пасажирський відправлення ст.Букине 16.09, Ізюм 16.34-16.36, Циганська 16.59-17.00, Закомельська 17.20-17.21, Савинці 17.38-17.42, Балаклія 18.11- 18.13, далі згідно діючого розкладу руху 23,24,25,26,29,30 квітня 2024 року ел-д №6404 буде слідувати: ст. Букине 15.57, Ізюм 16.21-16.24, Циганська 16.47-16.51, Закомельська 17.14-17.15, Савинці 17.32-17.53, Балаклія 17.55-17.57, Шебелинка 18.21- 18.22, Занки 18.50-18.52, Зміїв 19.16-19.17, Жихор 19.43-19.45, Основа ЕЦ-1 20.04-20.05, Харків-Пас. 20.21

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Букине 16.19
Підгірки 16.35 1 хв  16.36 16 хв 
Ізюм 16.44 2 хв  16.46 25 хв 
Пимонівка 16.52 1 хв  16.53 33 хв 
368 Км 16.57 1 хв  16.58 38 хв 
Федорівка 17.03 1 хв  17.04 44 хв 
Циганська 17.09 1 хв  17.10 50 хв 
Діброва 17.20 1 хв  17.21 1 г  1 хв 
Закомельська 17.30 1 хв  17.31 1 г  11 хв 
Бабариківська 17.36 1 хв  17.37 1 г  17 хв 
Маяк 17.42 1 хв  17.43 1 г  23 хв 
Савинці 17.48 1 хв  17.49 1 г  29 хв 
Братське Озеро 18.03 1 хв  18.04 1 г  44 хв 
Балаклія 18.11 2 хв  18.13 1 г  52 хв 
Вербівка 18.18 1 хв  18.19 1 г  59 хв 
Шебелинка 18.37 1 хв  18.38 2 г  18 хв 
Андріївка 18.43 1 хв  18.44 2 г  24 хв 
Донець 18.52 1 хв  18.53 2 г  33 хв 
Слобожанська 18.58 1 хв  18.59 2 г  39 хв 
Занки 19.06 2 хв  19.08 2 г  47 хв 
Будинок Відпочинку 19.13 1 хв  19.14 2 г  54 хв 
Геніївка 19.20 1 хв  19.21 3 г  1 хв 
Зміїв 19.32 1 хв  19.33 3 г  13 хв 
Дружний 19.39 1 хв  19.40 3 г  20 хв 
Звидки 19.46 1 хв  19.47 3 г  27 хв 
Васищеве 19.55 1 хв  19.56 3 г  36 хв 
Жихор 19.59 2 хв  20.01 3 г  40 хв 
Передвузлова 20.15 1 хв  20.16 3 г  56 хв 
Основа 20.20 1 хв  20.21 4 г  1 хв 
Харків-Пас. 20.37 4 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6404 Букине — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031