З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. Оновлений розклад вже доступний на нашому сайті.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Савинці - Харків
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Савинці - Харків:

Поточний розклад електричок Савинці - Харків включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 27 хв зі станції Савинці і прибуває на станцію Харків о 22 г 59 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6406 сполученням Ізюм - Харків-Левада, в цьому випадку поїздка займе 2 г 41 хв. Між станціями Савинці і Харків цей електропоїзд проїжджає 27 зупинок. Серед них Лісова(03.15), Жовтнева(03.54), Будинок Відпочинку(04.31), Аксютівка(04.59), Безлюдівка(05.25), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Савинці - Харків, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Савинці Харків ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Савинці - Харків можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6406 Ізюм Харків 03.11
Савинці
05.52
Харків-Левада
2 г 41 хв Курсує щоденно - переглянути
6680 Ізюм Харків 16.32
Савинці
19.04
Харків-Пас.
2 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути
6438 Савинці Харків 20.27
Савинці
22.59
Харків-Левада
2 г 32 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Савинці -Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Савинці — Харків

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Харків — Савинці