У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

865
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 865:

Актуальний розклад електричок по станції 865 містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 865 з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Лозова, Біляївка, Гаврилівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 52 хв до пункту призначення Лозова. Найближчі станції та зупинні пункти Лихачове, Берека. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 865 відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Біляївка - Харків-Пас., Харків-Пас. - Біляївка, Харків-Пас. - Гаврилівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 865 відображено на цій сторінці.

Квитки

  • 865 - Харків від 29.00 грн. (85.0 км)

  • 865 - Лозова від 25.00 грн. (65.4 км)

  • 865 - Лихачове від 15.00 грн. (7.0 км)

  • 865 - Мерефа від 23.00 грн. (59.9 км)

  • 865 - Близнюки від 29.00 грн. (82.7 км)

  • 865 - Краснопавлівка від 20.00 грн. (36.0 км)

  • 865 - Покотилівка від 27.00 грн. (74.6 км)

  • 865 - Високий від 25.00 грн. (70.1 км)

  • 865 - Гаврилівка від 33.50 грн. (103.6 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6506 Лихачове Харків 04.17 1 хв  04.18 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 05.00 1 хв  05.01 Курсує щоденно - переглянути
6503 Бірки Лозова 05.55 1 хв  05.56 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 06.34 1 хв  06.35 Курсує щоденно - переглянути
6852 Дубове Харків 08.46 1 хв  08.47 Курсує щоденно - переглянути
6511 Харків Біляївка 09.48 1 хв  09.49 Курсує щоденно - переглянути
6516 Лозова Харків 10.09 1 хв  10.10 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Гаврилівка 10.55 1 хв  10.56 Курсує щоденно - переглянути
6853 Харків Лозова 14.29 1 хв  14.30 Курсує щоденно - переглянути
6522 Біляївка Харків 15.18 1 хв  15.19 Курсує щоденно - переглянути
6524 Гаврилівка Харків 17.08 1 хв  17.09 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 20.51 1 хв  20.52 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 865 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 865